Header ad

قهوه های بی نظیر را در این ۹ منطقه جذاب دنیا پیدا کنید

قهوه

پارس توریسم: قهوه یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها در سراسر جهان است و این تنها به خاطر طعم یا خاصیت آن نیست. این نوشیدنی برای جوامع انسانی چیزی فراتر است یک نوشیدنی است و نوشیدن قهوه در سراسر جهان با فرهنگ‌ خاص خود همراه است.

خبرگزاری CNN  در مطلبی به گردشگران پیشنهاد می‌کند که بهترین قهوه‌ها را در کجای جهان می‌توانند بخورند.

ملبورن – استرالیا: فرهنگ قهوه در این منطقه نهفته شده‌است و شما می‌توانید با شرکت در تور‎‌، به پیاده‌روی برای سر درآوردن از فرهنگ کافه‌ در این منطقه بپردازید.

قهوه های ملبورن

 

رم – ایتالیا: کافه‌های رمی متهم هستند که در برابر تکنیک‌های جدید مقاومت می‌کنند با این وجود پایتخت، همچنان خانه بهترین قهوه‌های ایتالیاست.

قهوه های رم

 

سنگاپور: خلاقیت در«لته آرت» در سنگاپور سزاوار این است که اینستاگرام را فرا بگیرد.

قهوه های سنگاپور

 

وین – اتریش: یونسکو در سال ۲۰۱۱ قهوه خانه‌های سنتی وین را در فهرست میراث ناملموس قرار داده‌ است. اگرچه این روزها کافه اسپرسوهای مدرن در حال افزایش در این شهر هستند.

قهوه ای وین

 

لندن – انگلستان: لندن بیشتر برای چای مشهور است اما کافه‌هایی که بر اسپرسو تمرکز دارند  از دهه ۱۹۹۰ در حال پدیدار شدن هستند.

قهوه های لندن

 

ریکجاویک – ایسلند: قهوه‌خانه‌های محلی در پایتخت ایسلند به شدت جلوه می‌کنند، قهوه‌خانه های «کفیتار» چیزی شبیه به قهوه‌خانه زنجیره‌ای در ریکجاویک هستند.

قهوه های ایسلند

 

ولینگتون – نیوزلند: این نوشیدنی دوست داشتنی به صورت غیررسمی به نوشیدنی ملی مردم نیوزلند تبدیل شده‌است.

قهوه های نیوزلند

 

سیاتل – واشنگتن – آمریکا: این نوشیدنی زنجیره‌ای معروف پری دریایی قدیس «The mermaid saint» برای اولین بار در سیاتل به وجود آمد اما این تنها بخش کوچکی از فرهنگ این نوشیدنی در این شهر است.  یک نقل قول معروف در میان سیاتلی‌ها می‌گوید: «قهوه، نور خورشید مایع برای ماست.»

قهوه های آمریکا

 

هانویی ویتنام: قهوه ویتنامی که با شیر غلیظ و شیرین سرو می‌شود، قطعا برای محلی‌ها و گردشگران اعتیادآور است.

قهوه های ویتنام

 

 

منبع: چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا