Header ad

چه خبر؟

رودبار برای سوغات و صنایع دستی‎اش در نوروز نمایشگاه برگزار می‏‎کند

عین‌الله عزیزپور رئیس اداره میراث‌فرهنگی رودبار خبر از مایشگاه بزرگ سوغات و صنایع‌دستی به مناسبت تعطیلات نوروز داد و بیان کرد: شهرستان رودبار از دیرباز به لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی و داشتن آثارتاریخی و طبیعی متعدد از جایگاه ویژه‌ای در صنعت گردشگری و جذب گردشگر برخوردار بوده ‌است.

او ادامه داد: نوروز فرصتی مناسب برای عرضه داشته‌های متعدد در شهرستان است. اید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی علاوه بر رفاه حال گردشگران نوروزی،اقتصاد منطقه را نیز متحول کرد.

عزیز پور در پایان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین بازدیدکننده نمایشگاه مذکور در پارک شهیدچمران این شهرستان باشند.

 سی و هفتمین جشنواره فیلم استانبول در بهار برگزار می‎شود

جشنواره‌ی فیلم استانبول، بزرگ‌ترین رویداد سینمایی بین‌المللی ترکیه که توسط بنیاد فرهنگ و هنر استانبول (IKSV) و با حمایت‌های ملی «وودافون رد» برگزار می‌شود، در حال آماده شدن برای سی و هفتمین دیدار سالانه‌ی خود با سینمادوستان است. این جشنواره بین ۶ تا ۱۷ آوریل برگزار خواهد شد.

مدیرکل IKSV، در صحبت‌های آغازین کنفرانس مطبوعاتی این جشنواره گفت: جشنواره فیلم استانبول رویدادی است که با همراهمی و مشارکت گسترده‌ی تماشاگران و شهروندان برای پرورش یک نسل از فیلمسازان و مخاطبان فیلم برگزار می‌شود. معتقدیم که بخش‌های مختلف جشنواره و انتخاب دقیق فیلم‌ها در این جشنواره باعث توسعه‌ی افق‌های فکری بسیاری از فیلمسازان و فیلم‌دوستان می‌شود.

اگر در تاریخ برگزاری این جشنواره در استانبول هستید؛ ترجبه شرکت در جشنواره را از دست ندهید.

 هواپیمایی امارات به پرداخت خسارت محکوم شد

پس از آنکه دادگاه عالی با درخواست شرکت هواپيمايی امارات مبنی بر تجديد نظر در حکم صادر شده در خصوص مشتریانی که پروازهای دومی خود را به خاطر تاخیر در پروازهای این خط هواپیمایی از دست دادند، مخالفت کرد، اکنون هزاران مسافر این ایرلاین منتظر دریافت مبلغ ۶۰۰ یورو (۵۲۹ پوند) از امارات هستند.

این حکم، میلیون‌ها پوند خسارت به این شرکت هواپیمایی مستقر در دبی تحمیل خواهد کرد. مدیر اجرایی CAA گفت که وقت آن رسیده است که امارات، بدهی خود به مشتریان را ادا کند.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا