Header ad

نکاتی درباره سفر تفریحی با کروز + قیمت

سفر با کشتی تفریحی کروز

اخیرا در کشور ما هم سفر تفریحی با کشتی کروز شنیده می شود. سفری گران و هیجان انگیز که سالهاست موضوع فیلم های سینمایی عاشقانه هالیوود شده است. کشتی کروز چیست؟ کشتی کروز تنها و بهترین راه برای رفتن به یک سفر بی نظیر دریایی می باشد، یک کشتی تفریحی لوکس برای تجربه ای تازه و شیرین، دیدن مقاصد مختلف، چشیدن لذت و ثبت خاطره انگیز روزهای زندگی.برخلاف خطوط کشتی‌رانی اقیانوسی که مسافران را از یک نقطه از جهان به نقطه دیگر بر روی آب‌های اقیانوس منتقل می‌کنند، خطوط کشتی رانی کروز همانطور که همه می‌دانیم مسافرت‌های رفت و برگشتی بر روی کشتی در طول دوره‌های مختلف یک یا چند روزه ترتیب می‌دهد که مقصد همان مبدا سفر است. نوع جدیدی از تفریح و استراحت که در آن ذهن به آرامش می‌رسد و سرشار از انرژی باز می‌گردید.
تاریخچه کشتی کروز
همزمان با اوج گرفتن حمل و نقل دریایی، شرکت‌های فعال در بازارهای حمل و نقل بهترین خدمات را برای مسافران در کشتی های لوکس را به‌عنوان سفرهای خطی شناخته شده بود ارائه می‌دادند. این سفرها به علت طولانی‌مدت بودن در بهترین شرایط بیشتر از چهار روز طول می‌کشیدند نیاز به منابع عظیم سوخت و ضروریات داشتند و این فضای چندانی برای خدمات لوکس باقی نمی‌گذاشت. درنهایت با کشف هواپیمای جت در اواخر نیمه دوم قرن گذشته علایق و انتخاب مسافران تغییر چشمگیری کرد و تنها کسانی که طرفدار سرسخت دریا بودند به سفرهای دریایی طولانی علاقه نشان می‌دادند.
پیدایش هتل های شناور
با تغییر و تحول کاملا متفاوت و هیجان انگیز لازم بود تا مردم دوباره به مسافرت‌های دریایی علاقه‌مند شوند و اینگونه بود که کشتی‌های کروز محبوبیت زیادی به‌دست آوردند.
زمان کوتاه و توقف‌های متعددی در مکان‌های شگفت انگیز باعث شد تا کشتی‌ها به شکل دیگری طراحی شوند. کشتی ها دارای فضای بیشتر و ارائه سرویس‌های لوکس و مجلل در فضای باز استفاده طراحی شدند. بطوری مردم کشتی کروز را هتل شناور بر روی آب با خدمات میزبانی فوق العاده می دانند.
امکانات و خدمات در کشتی های کروز
کشتی کروز دارای خدمات عالی غذاخوری است، برخی خطوط رستوران‌هایی در عرشه کشتی و در فضای باز ارائه می‌کنند در حالی‌که برخی دیگر با سالن‌های غذا خوری با طراحی آخرین‌مدل و غذاهای خوشمزه تاثیر شگرفی بر مسافران دارند.
علاوه بر آن کازینو، مرکز تناسب اندام، جکوزی، سینما و حتی برخی از کشتی‌ها تئاترهایی شبیه به برادویی (Broadway) دارند.
استخرهای شنا، وان‌های آب داغ، سالن، کتابخانه و باشگاه از دیگر خدمات خارق العاده برخی از کشتی‌ها هست.
خلاصه، کشتی‌های کروز مسافران خود را با بهترین امکانات و مهمان‌نوازی به‌همراه بهترین مناظر دریا غرق در ناز و نوازش می‌کنند.
در سالهای اخیر، این کشتی‌ها به بخش جدانشدنی صنعت گردشگری تبدیل شده‌اند و با درآمد سالانه بالغ بر ۲۵ بیلیون دلار این صنعت را رونق داده‌اند.

سفر با کشتی تفریحی کروز
سفر با کشتی تفریحی کروز

در ادامه قیمت هایی از این تورها را میگذاریم. البته این قیمت های برای سال ۹۵ به دست آمده اند و هم اکنون شاید کمی فرق بکنند.

سفر بر پهنه بیکران اقیانوس با تماشای طلوع طلایی وغروب سحرانگیزخورشید از فراز عرشه کشتی، همراه با بازدید از چند مقصد زیبای گردشگری ساحلی. کشتی های تفریحی شهرهایی شناور برآبند و تمامی امکانات رفاهی یک هتل را یکجا درخود جای داده اند. بد نیست بعد از این به سفر با کشتی هم فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از توریسم ، در ادامه پکیج و جزییات چند تور کشتی کروز تا آخر سال ۹۵ را پیش چشمتان می گذاریم، شاید شما هم یکی از مسافران دریا شدید… .
تور کشتی کروز ۸ روز سواحل خلیج فارس
تور دبی+ ابوظبی + مسقط + خصب
شروع قیمت: ۴,۹۸۰,۰۰۰ تومان
از ۲۰ آذر هر شنبه (پاییز و زمستان ۹۵)

تور ۱۲ روز کشتی کروز دور اروپا
تور ایتالیا، مالتا، یونان، قبرس
شروع قیمت: ۷,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۱۵ آذر، ۱۸ دی و ۲۱ بهمن (پاییز و زمستان ۹۵)

تور ۸ روز دور اروپا
تور ایتالیا + مالتا + اسپانیا + فرانسه
شروع قیمت: ۶,۸۹۰,۰۰۰ تومان
از ۳۰ آبان هر یکشنبه (پاییز ۹۵)

تور ۷ شب کشتی کروز اروپا پاییز ۹۵
ایتالیا + مالتا + اسپانیا + فرانسه
شروع قیمت: ۷,۹۹۰,۰۰۰ تومان
از ۱۷ مهر هر شنبه (پاییز ۹۵)

تور کشتی کروز ۸ روز سواحل خلیج فارس تعطیلات ژانویه ۲۰۱۷
تور دبی+ ابوظبی + مسقط + خصب
شروع قیمت: ۷,۹۸۰,۰۰۰ تومان
۴ و ۱۱ دی (تعطیلات ژانویه ۲۰۱۷)

تور ۸ روز دور اروپا تعطیلات ژانویه
تور ایتالیا + مالتا + اسپانیا + فرانسه
شروع قیمت: ۹,۸۹۰,۰۰۰ تومان
۲۸ آذر و ۵ دی (تعطیلات ژانویه ۲۰۱۷)

تور کشتی کروز ۱۳ روز دور اروپا
تور ایتالیا + یونان + رومانی + بلغارستان
شروع قیمت: ۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۱۷ و ۲۹ مهر، ۱۱ آبان (پاییز ۹۵)

تور ۱۹ روز کشتی کروز دور دنیا
تور ایتالیا، مالتا، اسپانیا، فرانسه، برزیل
شروع قیمت: ۱۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان
۲۹ آبان (پاییز ۹۵)

تور ۷ شب کشتی کروز اروپا پاییز ۹۵
ایتالیا + یونان+ کرواسی
شروع قیمت: ۷,۵۹۰,۰۰۰ تومان
از ۱۷ مهر هر شنبه (پاییز ۹۵)

تور کشتی کروز ۴ شب یونان بدون ویزا
شروع قیمت: ۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا