Header ad

ناصری: پرسپولیس دو موقعیت داشت یک گل زد

ناصری: پرسپولیس دو موقعیت داشت یک گل زد :: ورزش سه

 

محمد ناصری گلر تیم فوتبال پدیده اعتماد دارد پرسپولیسی ها به جز آن پنالتی موقعیت خطرناکی روی دروازه اش ایجاد نکردهاند. او در خصوص بازی این تیم در مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیسی‎ها دو موقعیت گلزنی داشتند که یکی همان پنالتی بود که علیپور زد و گل پیروزی بخش آنها را رقم زد و دیگری هم توپ گادوین منشا بود که به بیرون رفت.

وی ادامه داد: پیش از مسابقه با پرسپولیس اولین چیزی که هر تیمی را نگران می کند نام بزرگ این تیم است اما چیزی که انگیزه هر بازیکن و هر تیم را دوچندان می کند هم همین بزرگی نام پرسپولیس است. با این وجود اگرچه ما مقابل سرخ های تهرانی شکست خوردیم اما به نظرم آنها آنقدر در حملات خطرناک نبودند و فکر می کنم تنها یکی، دو موقعیت گلزنی داشتند که یکی همان پنالتی بود که علیپور زد و گل پیروزی بخش آنها را رقم زد و دیگری هم توپ گادوین منشا بود که به بیرون رفت.

وی در مورد عملکرد خودش و هم تیمی هایش هم خاطرنشان کرد: درباره عملکرد خودم که دیگران باید نظر بدهند ولی در مورد سایر بازیکنانمان باید بگویم که همه در این بازی سنگ تمام گذاشتند و همین که موقعیت چندانی به پرسپولیسی ها ندادیم واقعا راضی کننده است اگرچه مطمئن باشید که ما در هفته آینده این نتیجه را در اهواز جبران خواهیم کرد.

او در ادامه گفت: آقایحیی تیم پدیده را خیلی خوب بسته و مطمئنا اهدافی که از ابتدای فصل به ما گفته شده را دنبال خواهیم کرد و مطمئنا این موضوع را در هفته آینده در دیدار مقابل استقلال خوزستان شاهد خواهید بود. امسال در لیگ همه پدیده متحول شده ای را خواهند دید که برای کسب سهمیه و حضور در بالای جدول می جنگد نه برای آنکه فقط بازی کند تا در لیگ برتر بماند.

منبع

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا