معرفی هتل ردیسون بلو بسفروس استانبول

هتل ردیسون بلو بسفروس استانبول یکی از هتل های مطرح تور استانبول و البته تور اکثر کشورهای جهان است.

واقع فقط از مسجد اورتاکوی مراحل و دارای یک نمایش با شکوه از بسفر، رادیسون بلو بسفر ارائه می دهد مجلل اتاق و سوئیت منصوب شده، همراه با اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ خصوصی.

را انتخاب کنید از اتاق و سوئیت زیبا در رادیسون بلو بسفر هتل، استانبول. اتاق کلاس کسب و کار ارائه امکانات به روز رسانی، از جمله یک ماشین نسپرسو. بسیاری از اتاقها دارای دیدگاه بسفر.

مرکز کسب و کار به طور کامل مجهز رایگان در دسترس است. پس از یک روز طولانی از جلسات کسب و کار و یا گشت و گذار، لذت بردن از یک ماساژ آرامش بخش و یا زمان در سونا یا حمام.

سمت راست RESTUARANT خدمت بوفه باز “سوپر صبحانه” ارائه بیش از ۱۵۰ مورد با برجسته از محصولات محلی و آلی. این ارائه می دهد تمام روز ناهار خوری با یک منو از تخصص غذاهای ترکی معاصر است. کروز سالن نوار ارائه می دهد انواع نوشیدنی و گزینه های میان وعده گسترده است. مهمان می تواند دیدگاه های پانوراما از بسفر از تراس رستوران و بار لذت ببرید.

هتل ردیسون بلو استانبول
هتل ردیسون بلو استانبول

هتل ردیسون بلو امکانات بسیاری خوبی را به مسافران تور ترکیه ارائه می دهد. بعضی از این امکانات عبارتند از:

وای فای رایگان
۱۲۰ اتاق بدون دود
۲ رستوران ها
سرویس کامل آبگرم
صبحانه
وان آبگرم
باشگاه سلامت
پارکینگ نوکر
مرکز کسب و کار ۲۴ ساعته
شاتل فرودگاه
تراس
میز جلو ۲۴ ساعته
تهویه مطبوع

استانبول (به ترکی استانبولی: İstanbul) یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را ازیکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.

این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *