Header ad

معرفی مجموعه هتل ردیسون بلو

اگر هتل های خوب جهان را بشناسید حتما اسم ردیسون بلو را شنیده اید. ردیسون بلو آنکارا ، استنابول، تورنتو  و … . کافیست اسم هر شهر توریستی جهان را در ادامه ردیسون بلو بگذارید تا به یکی از هتل های درجه یک آن شهر برسید.

رادیسون بلو (که قبلا رادیسون SAS) یک زنجیره ای بین المللی مجلل هتل خدمات کامل و استراحتگاه نام تجاری برای رادیسون هتل ها عمدتا خارج از ایالات متحده، از جمله کسانی که در اروپا، آفریقا، و آسیا است. این ها توسط کارلسون هتل Rezidor هتل گروه اداره می شود. در دسامبر ۲۰۱۴، رادیسون بلو است ۲۸۷ هتل فعال در سراسر جهان با ۶۸۲۷۰ اتاق و ۱۰۲ هتل در حال توسعه با اضافی ۲۳۴۸۹ اتاق.

خطوط هوایی اسکاندیناوی سیستم (SAS) استفاده می شود یک سهامدار عمده در هتل Rezidor هتل گروه و نام تجاری خود برای هتل ها رادیسون SAS محفوظ است. پس از خروج SAS از مشارکت در سال ۲۰۰۹، این نام را به رادیسون بلو تغییر از رادیسون SAS. [1] نام تجاری جدید است که به تدریج در سراسر نمونه کارها معرفی شده است. [۲] [زمانی که] در سال ۲۰۱۲، کارلسون هتل ها و هتل Rezidor هتل گروه ترکیب به شکل کارلسون هتل Rezidor گروه هتل.

لوگو مجموعه هتل ردیسون بلو
یاد، شیک و پیچیده، رادیسون بلو ایجاد هتل ها excitingly فرد برای ذهن فردی است. ما لذت سفر ما زرنگ و دانا، مهمانان مدرن با واقعی، محیط دعوت. ما ایجاد هیجان با خیره کننده، طراحی لبه پیشرو است. و ما در تلاش برای تعامل هر مهمان از طریق طیف های ابتکاری و بسیار مرتبط ما از امکانات جامع و خدمات، از جمله سریع اینترنت رایگان. ما از آن همه بسته بندی شده است منظمی با هم، با منحصر به فرد اخلاق خدمات بله من می توانم! SM ما و تضمین رضایت ۱۰۰٪ است.

رادیسون بلو ویژگی های ۳۸۰ هتل منحصر به فرد، باز کردن و یا به زودی، در مطلوب ترین مقصد در جهان: شهرستانها عمده پویا، دروازه فرودگاه در نزدیکی و در بیش از نقاط اوقات فراغت به دنبال.

و فراموش نشدنی – – ۳۶۰ تجربه ° مهمان نوازی، بی نظیر در هر نقطه در جهان امروز این یک معادله کامل می افزاید که تا یک فرد بسیار است.

رادیسون بلو. طراحی شده برای شما.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا