Header ad

لس آنجلس؛ شهری هنرمندانه

لس آنجلس

لس آنجلس یکی از شهرهای دوست داشتنی آمریکاست. در فیلم های هالیوودی نمادی از عاشقانه هاست. زیبایی ها و تفریحاتش بسیار زیاد است.

مرکز شهر لس آنجلس منطقه ای تجاری مرکزی لس آنجلس، کالیفرنیا و همچنین یک محله مسکونی متشکل از ۵۸۰۰۰ نفر است. تحقیق سال ۲۰۱۳ نشان داد که این منطقه دارای بیش از ۵۰۰،۰۰۰ شغل است.

میراث از تاسیس شهر در سال ۱۷۸۱، مرکز شهر لس آنجلس امروزه از مناطق مختلف از منطقه مد به ردیف اسکیت تشکیل شده است و این مرکز مترو سیستم حمل و نقل سریع است. بانک ها، فروشگاه ها و کاخ های فیلم در یک زمان ساکنان و بازدید کنندگان را به منطقه جذب کرد، اما این منطقه از لحاظ اقتصادی از بین رفته و در دهه های اخیر رنسانس رکود را تجربه کرده است: ساختمان های قدیمی برای استفاده های جدید اصلاح می شوند و آسمان خراش ها ساخته شده اند مرکز شهر لس آنجلس برای ساختمان های دولتی، پارک ها، تئاتر ها و دیگر اماکن عمومی شناخته شده است.

در چند سال گذشته، مرکز شهر لس آنجلس، ضربان قلب همه چیز هیجان انگیز در این کلان شهر وسیع ساحل غربی بوده است. اما اکنون، محله به نقطه ای رسیده است که بلوک های خاص هویت خود را توسعه داده و مقصد خود را دارند. به عنوان مثال، بخش هنر، تقریبا ۱۰ بلوک پر از ساختمان های صنعتی سابق در گوشه جنوب شرقی DTLA، که در آن شما به نظر می رسد هر هفته یک ترکیب بالا و پایین کسب و کار پیدا کنید. در منطقه هنر، مثلث بین خیابان کشش، خیابان Sante Fe و (بیشتر شلوغ از همه) خیابان سوم که توسط جدید Hauser Wirth + Schimmel گالری نمایش داده می شود، به عنوان کشش جالب ترین قسمت در حال حاضر ظاهر می شود. در اینجا فقط یک نمونه از آنچه مشاهده می کنید.

لس آنجلس
لس آنجلس

اما لس آنجلس همیشه اینگونه نبوده است. زمان هایی هم بوده که مناطق قدیمی اش جالب نباشند.
چند دهه پیش، هیچ کس نمی خواست DTLA را لمس کند. به رغم اینکه شاهد اولویت کاهش یک مرکز شهر بزرگ بود، چیزهای کافی در مرکز شهر لس آنجلس نبود. این روزها، این داستان متفاوت است. در حالی که مرکز شهر هنوز هم کمی در اطراف لبه است، آن را در میان بازسازی فرهنگی و معماری است که این منطقه را تبدیل به یک مقصد قابل حمل، مترو دوستانه با موزه ها و ساختمان های زیبا است. بدانید که Bunker Hill، هسته تاریخی و فراتر از این ۲۰ چیز را در مرکز شهر لس آنجلس انجام دهید.

مطالب مرتبط

1 Comment

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا