Header ad

لاکچری ترین سفرهای خارجی کدام اند؟+ تصاویر          

نیوزلند

در میان گردشگران و علاقمندان به سفر  سلایق متفاوتی وجود دارد. بسیاری از سفر دوستان سفرهای لاکچری را به هر نوع دیگری ترجیح می دهند. آنها دوست دارند در طول سفرشان در عین حال که می‌توانند بهترین و بکرترین نقاط دنیا را ببینند؛ بهترین امکانات، بهترین هتل ها و بهترین غذاها را در اختیار داشته باشند. اگر شما هم از علاقمندان به این نوع سفر هستید در ادامه با معرفی  سه سفر لاکچری با پارس توریسم همراه باشید.

سنگاپور

سنگاپور برای سفر کردن یکی از گران‌ترین کشورهای جنوب شرقی آسیا به حساب می‌آید. در جهان هم آمارها این کشور را سومین کشور لوکس برای سفر کردن دانسته‌اند. سنگاپور تنها جزیره جهان است که یک ایالت به حساب می آید.

سنگاپور

اگر به دنبال سفری هستید که در آن ریکلس کنید و به استراحت بپردازید سنگاپور برای شما بهترین گزینه است. همچنین در طول سفر نگران سلامتی خود نباشید زیرا در تمام هتل ها مراکز اسپا و سلامت با کیفیت بالا و رو به رشدی قرار دارد.

سنگاپور

یکی دیگر از مزیت های سفر  به سنگاپور این است که بهترین طعم‌‌های غذاها را می‌توانید در رستوران‌های این کشور تجربه کنید. همچنین در طول سفر به سنگاپور می ‌توانید شاهد تنوع فرهنگی این کشور باشید.

سنگاپور

بهترین زمان برای سفر به سنگاپور پاییز و تابستان است. در این دو فصل جزیره های کوچک اطراف سنگاپور بسیار دیدنی می‌شود.

دبی

کشور امارات متحده عربی یکی از ثروتمندترین کشورهای کوچک خاورمیانه است که به جرئت می توان آن را یکی از محبوب‌ترین مراکز تفریحی و مقاصد سفر در خاورمیانه دانست.

دبی را همچنین می توان شهر هتل‌ های لوکس، مدرن و با طراحی های عجیب و غریب دانست. معمولا بهترین طراحی های هتل توسط سرمایه گذاران این شهر خریداری می شود.

دبی

اگر قرار است بخش زیادی از سفرتان را به خرید کردن اختصاص دهید و همچنین نوع برندها برای شما بیشترین اهمیت را دارد، دبی بهترین مقصد برای شما خواهد بود.دبی پر است از جاذبه های توریستی ساخته دست بشر، اگر چه هر کدام از این جاذبه های بلیط ورودی گرانی دارند اما قطعا روزی به یادماندنی را برایتان خواهند ساخت.

در طول سفر خود حتما به رستوران‌هایی که غذای عربی سرو می کنند سری بزنید زیرا می توانید بهترین غذاهای دبی را در این رستوران‌ها نوش جان کنید.

نیوزلند

نیوزلند یکی از مناطقی است که طبیعت فوق‌العاده زیبا و رویایی دارد. شما می توانید در طول سفر به نیوزلند چشم‌اندازهایی فوق‌العاده رویایی را از قاب چشمتان کادربندی  کنید. طبیعت نیوزلند انچنان بکر و رویایی است که می تواند دنیایی از آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد.

نیوزلند

نیوزلند
نیوزلند را می‌توان یکی از بی نقص ترین مقاصد گردشگری دانست. شما می توانید در طول سفر به نیوزلند بهترین هتل ها، بهترین غذاها، بهترین مناطق گردشگری و… را با هم داشته باشید.

نیوزلند

منبع نوشته:http://www.parstourism.ir/

مطالب مرتبط

1 Comment

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا