Header ad

زیباترین جزیره های جهان کدامند

جزیره مائویی هاوایی

جزیره ها به دلیل اینکه دورتادورشان را آب فراگرفته است، یک زیبایی ذاتی نسبت به سایر نقاط خاکی زمین دارند.  در گوشه کنار جهان، اکثر جزیره های قابل سکونت و حتی بعضی از جزیره هایی که به صورت بومی کسی در آنها ساکن نبوده است، به مقاصد گردشگری مهم تبدیل شده اند. برای مثال در همین ایران خودمان شاهد این هستیم که جزیره هایی نظیر جزیره کیش و قشم با وجود هوای گرمی که دارند تبدیل به مقصد مهم گردشگری تحت عنوان تور کیش و تور قشم شده اند.

این که آیا شما می خواهی فرهنگ، ماجراجویی، و یا به سادگی لگد زدن به یک ساحل با کوکتل سرد، حداقل یکی از این جزایر مطمئن است که یک مقصد ایده آل است. و آیا مایل هستید که در هوا به سر می برید و به سمت دریا حرکت می کنید، بهتر است: در این سال، سه جزیره ۱۰ جزیره در جهان – همانطور که توسط خوانندگان Travel + Leisure تصمیم می گیرند – در آسیا هستند.
مهم نیست که رسیدن به آنها نیازمند تعهد سخاوتمندانه، مالی و زمان می باشد. برای سال دوم سالی یک بار، بهشت پالاوان به عنوان بهترین جزیره در جهان، به لطف لابون های پنهانی آن، زندگی پرجمعیت اقیانوس ها و استراحتگاه های روستایی، برنده جایزه فیلیپین می شود. Boracay، فیلیپین، ظاهر بازگشتی را نیز به نمایش می گذارد، همانطور که باللی اندونزی، جزیره مترادف ماه عسل است.

جزیره پالاوان فیلیپین
جزیره پالاوان فیلیپین

اما بعضی از جزیره های جهان به قدری زیبا هستند که خود را از سایر جزایر توریستی جدا می کنند و تبدیل به منطقه ای رویایی می شوند. در این متن قصد داریم بعضی از زیباترین جزیره های جهان را به شما معرفی کنیم. در ترتیب معرفی سعی کرده ایم به گونه ای عمل کنیم که در پایان به زیباترین ها برسیم:

۱۰- بالی (اندونزی)

۹- جزایر هوار و دالماتیان (کرواسی)

۸- ایسچیا (ایتالیا)

۷- کوایی (هاوایی)

۶- مائویی (هاوایی)

۵- سانتورینی (یونان)

۴- گالاپاگوس (اکوادور)

۳- بوراکای (فیلیپین)

۲- هیلتون هد (کارولینای جنوبی)

۱- پالاوان (فیلیپین)

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا