Header ad

حمله تروریستی در لندن مقابل پارلمان انگلیس

حمله تروریستی لندن

این بار در لندن و شهر خاموش انگلستان! آتش‌افروزی این بار گریبان انگلیس را گرفت و اتفاقات پیش آمده سبب شد که اتحادیه اروپا به فکر راه‌حلی برای حل مشکل جدید بیفتد.

حدود هفت و نیم شب گذشته در لندن و صدای شلیک چند جا در خارج از پارلمان بریتانیا و پل “وست مینستر” در لندن شنیده شد. گزارشها نشان میدهد که مهاجمان وسیله نقلیه به عابر پیاده حمله کردند و پس از آن به تیراندازی به ابتکار مردم است.

حملات تروریستی لندن

در یک رویداد جداگانه، یک نفر با چاقو به پلیس پس از زخمی شدن او را در مجلس عوام مورد حمله قرار گرفت حمله به ساختمان اما دو افسر پلیس است مورد هدف است.

پلیس و اولین پاسخ دهندگان بلافاصله به صحنه اعزام شده بودند، پلیس های مسلح در خارج از پارلمان، لندن، پارلمان مستقر شدند و پلیس سعی در متوقف کردن مردم و اعضای پارلمان از محل دور.

بر اساس گزارش منتشر شده تا کنون، تعداد کسانی که در حمله تروریستی که ۵ نفر کشته و یکی از مهاجمان زخمی، حداقل ۴۰ نفر گزارش شده است.

به گزارش آسوشیتد پرس، پلیس لندن اعلام کرد که یک افسر پلیس، و یکی از مهاجمان، سه غیرنظامی چند نفر، از جمله افسران سه پلیس، سربازان مجروح در این حادثه بسیار جدی کشته و.

برخی از دانش آموزان بنا به گزارش در میان فرانسوی زخمی، دو گردشگران رومانیایی و کره جنوبی شد در میان وجود دارد زخمی شدند. حمله قطعا گردشگری در شهرستان را تحت تاثیر قرار.

Ryysplys لندن نیز گفت: “ما همچنان به فرض کنیم که مربوط به تروریسم اسلامی است که در پشت این اقدام تروریستی.”

پلیس لندن همچنین تایید کرد که این حادثه ضارب شناسایی کردند، اما به ارائه جزئیات بیشتر در مورد او را رد کرد.

پیش از این، رسانه های این حادثه و تصویر انگلیسی از ضارب «ابو عز الدین” سخنگوی سازمان Alghrba که در سال ۲۰۰۶ ممنوع اعلام شد به عنوان علت این حادثه معرفی شده بود گزارش داده بود. برخی گزارش ها نشان داده اند که او در حال حاضر سعی کرده بود برای پیوستن به در سوریه است.

مقامات فرانسه فرانسه اعلام کرد که سه تن از دانشجویان در این حمله در لندن در شب چهارشنبه مجروح شدند.

حمله تروریستی Lndnblafaslh پس از حمله تروریستی نشست اضطراری کمیته امنیتی به رهبری “ترزا” نخست وزیر بریتانیا برگزار شد.

نخست وزیر بریتانیا نیز اعلام کرد این است که بدون نیاز به تغییر سطح تهدید تروریستی پس از حمله وجود دارد.

پلیس بریتانیا گفت که این رویداد به نیروهای مسلح تروریستی و افسران کمکی غیر مسلح مستقر در لندن به عنوان خوانده شده.

به گفته پلیس، ضارب هنوز هم معتقد است که این اقدام تروریستی بود که فقط یک نفر در حملات پلیس کشته شد، اما تحقیقات همچنان ادامه دارد.

“صادق خان،” شهردار لندن در یک پیام گفت:

حادثه جدی رخ داده در نزدیکی میدان پارلمان یک حمله تروریستی، مگر اینکه خلافش پلیس اطلاع است.
سپس این ارسال آمد:. “من با کمیسر موقت صحبت پلیس متروپولیتن در حال تحقیق و بررسی فوری در جریان است من با همه قربانیان و خانواده های آنها همدردی من می خواهم به بیان درک ما به پلیس و اول پاسخ دهندگان که من گفتم، کار سخت را به نگه داشتن ما شجاعت امن و نمونه در شرایط دشوار نشان داده است. ”

“ژان کلود یانکر” رئیس کمیسیون اروپا در این زمینه، در حالی که ابراز همدردی با قربانیان و خانواده های آنها به نمایندگی از کمیسیون اروپا اعلام کرد:

عشق همیشه نفرت پیروز خواهد و تحمل همیشه بیش از ترس پیروز خواهد شد.
همکاری با این کشور در مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد.

“دونالد تاسک،” رئیس شورای اروپا در یک پیام توییتر که ذهن من درگیر قربانیان وست مینستر است گفت. بریتانیا در کنار اروپا در مبارزه با تروریسم ایستاده و گفت: هر گونه کمک شما می توانید در این زمینه است.

کاخ باکینگهام در یک پیام گفت بر خلاف آنچه امروز اتفاق افتاد، تصمیم به بازدید از ملکه انگلستان از مرکز پلیس لندن، که برای فردا برنامه ریزی شده بود، به تعویق افتاد.

بریتانیا نیز شب گذشته در مقابل مجلس از وست و لندن اعلام کرد امنیت پلیس نیویورک در اطراف ساختمان در شهرستان پس از حملات تروریستی افزایش یافته است.

پلیس های مسلح با سگ Bmbyab در کنسولگری بریتانیا، ساختمان هیأت بریتانیایی در نیویورک، تالار شهر و بعضی از نقاط دیگر ایجاد شده است.

پلیس نیویورک، در حال حاضر در زمان حملات تروریستی در پاریس، بروکسل، Snbrnardynv و کالیفرنیا اقدامات امنیتی در اطراف شهرستان افزایش یافته بود. حملات تروریستی در لندن در اولین سالگرد حمله تروریستی در بروکسل بیش از ۳۰ Kshbth و ۳۰۰ زخمی رخ داده بود.

کاخ سفید اعلام کرده است که “دونالد ترامپ” در رئيس جمهور و نخست وزیر بریتانیا در امریکا در تماس با این حادثه تروریستی و جزئیات حمایت واشنگتن و همکاری کامل در مقابله با حملات تروریستی به نخست وزیر بریتانیا اعلام کرده است.

“رکس تیلرسون” وزیر امور خارجه امریکا از دولت به نمایندگی از امریکا این حمله تروریستی را محکوم کردند، قربانیان و خانواده های آنها همدردی.

وزارت امنیت داخلی امریکا از

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا