Header ad

تونل عشق، رویایی نه برای عشاق جوان که برای همه

تونل عشق اوکراین

در پست قبلی به معرفی جاذبه های گردشگری اوکراین پراختیم و در آن اشاره ای هم به تونل عشق کردیم. تونل عشق با آن سبزی خاصش، به محلی شگفت انگیز برای مسافران تبدیل شده است.

تونل عشق در کشور اوکراین، در نزدیکی شهر کوچکی به نام کلوان قرار دارد. اطراف این تونل را درختان زیادی فراگرفته‌اند و با آغاز تابستان و در ماه‌های گرم سال با رشد درختان آنجا، تونلی یک کیلومتری در اطراف خط راه آهن به وجود می‌آید، که سرتاسر از شاخ و برگ درختان پوشیده شده است.

این تونل بی نظیر لوکیشنی از یک فیلم یا برنامه تلویزیونی نیست، بلکه قسمتی از جاذبه های طبیعت است. تونل عشق، نامی است که مردم محلی به یکی از زیباترین نقاط کلوان در کشور اوکراین داده اند. سه کیلومتر از ریل راه آهن شهر کلوان که به کارخانه فیبرسازی ختم می شود از داخل این تونل می گذرد. البته هر قطاری، اجازه عبور از این ریل و تونل را ندارد فلکه فقط قطارهای باربری که مخصوص حمل چوب مورد نیاز کارخانه اند مجوز عبور از این تونل را دارند.

با اینکه این تونل طول زیادی ندارد اما همین طبیعت مهیج داخل تونل هر چند برای مدتی کوتاه، برای خیره کردن چشم ها کافی است.

در یکی از افسانه ها گفته می شود که اگر خانواده ای وارد این تونل شوند و صادقانه آرزو کنند، آرزوی آنان به حقیقت می پیوندد.

شاید با دیدن این عکس ها شما هم وسوسه شوید که ای کاش در اوکراین بودید و عاشقانه هایتان را در آن می گذراندید. اما حالا فعلا در ایران هستیم. پس علی الحساب قدر خیابان های دوست داشتنی شهر خود را بدانید.

تونل عشق اوکراین
تونل عشق اوکراین

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا