Header ad

تور لندن ارزان یا گران؛ مسئله اینست

تصویری از لندن و ساختمان های مدرن اش

تور لندن و تور انگلیس، جزو تورهای کلاسیک و البته بسیار گران جهان است. چه هتل هایش و چه بلیط پروازش و چه فرایند طولانی و بعضا گران اخذ ویزای انگلیس. همگی خبر از توری گران و لوکس و اشرافانه می دهند. اما در همین شهر گران که یکی از گران ترین شهرهای جهان است هم میتوان تفریحات کم هزینه و حتی کاملا رایگانی داشت، تفریحاتی خاص و ناب و هیجان انگیز که قمیتی هم ندارند.

مثلا یکی از این جاذبه ها، پارک های بزرگ لندن است، پارک هایی باشکوه و زیبا . و البته رودخانه تایمز و پل های زیبایی که روی آن قرار دارند. یکی دیگر از جاذبه های لندن تماشای گارد سلطنتی است که بعضا در خیابان به صورت دسته ای رژه می روند و با لباس های قرمزرنگشان، دیدنشان خالی از لطف نیست.

میدان ترافلگار یکی دیگر از جاذبه های این شهر است.

در کل لندن جاذبه های گردشگری فراوانی دارد، بناهایی تاریخی با معماری های فوق العاده جذاب و دیدنی.

تصویری از لندن و ساختمان های قدیمی اش
تصویری از لندن و ساختمان های قدیمی اش

در کنار اینها، بقیه تفریحات لندن هم به نسبت گران نیستند. در واقع شما که در تور لندن هزینه زیادی بابت هتل و پرواز کرده اید، دیگر هزینه انچنانی بابت بلیط موزه ها و شهربازی ها پرداخت نمی کنید. رستوران های لندن با ان همه غذاهای لذیذ و رنگارنگ هم اگر چه بعضا گران هستند اما به خصوص برای افرادی که تا حدودی شکم دوست هستند به خاطره ای ماندگار تبدیل می شوند.

در لندن و در انگلیس، فستیوال ها ی گوناگونی هم در طول سال برگزار می شود گه اکر در مدت حضورتان به یکی از این جشنواره ها بخورید، لذتتان از تور انگلیس بیش از پیش خواهد شد. اگر هم که طرفدار فوتبال باشید که می تواتید به استادیوم های این شهر هم سری بزنید و یک بازی از یکی از بهترین های فوتبال جهان مثلا چلسی یا آرسنال را ببینید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا