تور سنگاپور؛ سفر به مدرنیته

تور سنگاپور

سنگاپور در نگاه اول شاید کشوری کوچک باشد و به آن نیاید که مقصدی برای گردشگری باشد. اما بر خلاف ظاهر کوچکش و بر خلاف آن تیم فوتبالش که همیشه با اختلاف بسیار از ایران شکست می خورد، فرسنگ ها در زمینه توریست و گردشگری از کشورهایی مثل ایران جلوست متاسفانه. حتی مدعی رقابت با کشورهایی کلاسیک مثل انگلیس و فرانسه و … است.

سنگاپور مدرن است و با وجود اینکه کلش فقط یک شهر است و کل کشور همان پایتختش است، اما همین شهر کوچک پر است از نقاط گردشگری و جاذبه های گردشگری که حتی با یک سفر چند روزه نمی توانید کل آن را بگردید. هرچیزی که فکرش را بکنید در همین شهر کوچک که از تهران ما کوچکتر است وجود دارد. از رستوران های عالی و فروشگاه های مدرن، هتل هایی با معماری های عجیب غریب و حیران کننده ، پارک های طبیعی، شهربازی های فوق پیشرفته. تازه دریا هم دارد. سنگاپور را البته خیلی ها با تور مالزی یا تایلند ترکیب می کنند تا از پرواز گران و طولانی مدت به شرق آسیا بهترین استفاده را کرده باشند. اما حتی بدون آنها یعنی بک تور سنگاپور خالی هم آنقدر جذاب است که یک پرواز چندین ساعته را به جان بخرید. هتل های سنگاپور هم آنقدر عالی هستند که خستگی این پرواز طولانی و بدون اغراق خستگی سالیان سالتان را به در کنند.

تور سنگاپور
تور سنگاپور

سنگاپور مدرن است و یکی از مدرن ترین شهرهای جهان نامیده می شود. این مدرن بودن شاید اصلی ترین ویژگی آن است. در خیابان اوچارد این شهر/کشور قدم بزنید و از چیزهایی که به دست بشر ساخته شده اند حیرت کنید و غذاهای لذیذ بخورید. تازه سنگاپوری ها خیلی خوب به انگلیسی صحبت می کنند. پس اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید که دیگر این سفرتان فوق العاده خواهد بود.

سنگاپور را گزینه ای جدی برای یک سفر پر هیجان بدانید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *