Header ad

تعطیلی دو تا از سواری های دیزنی لند برای همیشه

دیزنی لند

دیزنی را ما بیشتر با با کارتون هایش می شناسیم اما در واقعیت دیزنی یک مجموعه شهربازی بسیار بزرگ است که یکی از موفق ترین ها نه در صنعت بازی و تفریح که در کل صنعت آمریکا محسوب می شود. دیزنی برای آمریکایی های نسل وای و بعد از آن تبدیل به یک بخش از خاطرات آنها شده است. اما حالا خبر رسیده که دو تا از مسیرهای گشتی شهربازی اش قرار است برای همیشه تعطیل شود.

با جنگ ستارگان جنگ در افق، تعداد زیادی از جاذبه های جدید و جاذبه های مارول که چند سال آینده می آیند، بسیار جذاب است و به دنیای والت دیزنی نزدیک می شود، اما دو کلاس کلاسیک برای بستن این تجربیات جدید بسته می شود.

سفر زمان سفر Epcot انرژی الن انرژی ماجراجویی خواهد درب در تجربه آموزش و پرورش تاریخنگاری خود را در ۱۳ اوت ۲۰۱۷ تعطیل.

نوشتن بر روی دیوار برای سوارکاری میزبان الن DeGeneres در حال حاضر بود، که در حال حاضر در غرفه جهانی انرژی Epcot در زمانی که پارک افتتاح شد در سال ۱۹۸۲، اما تایید شد برای نزدیک شدن زمانی که نگهبانان غواصی کهکشان قمری بود اعلام کرد که جای خود را بگیرد.

از بین بردن سوارکاری سیاه و سفید به مدت ۴۵ دقیقه بخشی از تجدید حیات در Epcot قبل از ۵۰ سالگرد تولد والت دیزنی جهانی در سال ۲۰۲۱ است که همچنین یک ماموریت: رستوران SPACE، یک جاذبه Ratatouille در نمایشگاه جهانی نمایشگاه فرانسوی و یک طراحی مجدد برای نیمه جلو پارک همراه با جذابیت بزرگ Marvel.

دیزنی لند
دیزنی لند

اگر چه دیزنی استودیو های هالیوود در حال حاضر تغییرات بزرگی برای راه برای داستان اسباب بازی زمین و جنگ ستارگان به دست آورد: لبه کهکشان برای رسیدن به دو سال آینده، کنفرانس فن D23 Expo 2017 به ارمغان آورد با آن کمی ترسناک است که یکی دیگر از جاذبه خواهد بود شکنندگی در پارک الهام گرفته از Tinseltown. “فیلم بزرگ سوار”، یک تور تراموا از طریق شخصیت ها و داستان های فیلم های کلاسیک و معروف، پرده های خود را برای همیشه در ۱۳ اوت ۲۰۱۷ نیز بست.

هنگامی که مجددا باز می شود، استودیوهای هالیوود از نخستین سوار میکی موس دست خواهند یافت. راه آهن فراری میکی و مینی است که به مهمانان در یک سفر چند بعدی از طریق سبک های کمیک کتاب و ماجراهای شاد و ناگهانی هرج و مرج از شخصیت های کارتونی کلاسیک است.

تاریخ افتتاحیه اعلام نشده است، اما سینمای سینمایی “The Great Movie Ride” در معماری آن باقی خواهد ماند. به عنوان یک تولید بزرگ در مقیاس بزرگ تئاتر چینی گروانام، بعید به نظر می رسد که ساختمان خود را برای جذابیت مایکروسافت آینده تغییر دهد، چرا که دیزنی به تازگی دو نمایش شبانه را با نقشه های طرح در خارج از تئاتر تاریخی آغاز کرده است.

اگرچه این تعطیلی شاید برای دوستداران خاطرات گذشته تلخ باشد. اما زندگی همین گذشتن از گذشته ها و حرکت به سوی آینده های جدید است.  دیزنی هم به جای این دو، برنامه های دیگری در پیش دارد. برنامه هایی جدید و مدرن و هیجان انگیز. مثل همیشه.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا