Header ad

بهترین هتل های پاریس کدامند

هتل های پاریس

تور فرانسه، یکی از تورهای دوست داشتنی اروپا و جهان است. اما تور فرانسه فقط به شهر پاریس وابسته نیست.و حتی شاید پاریس آنقدر ها با فیلم های عاشقانه هالیوود بالا برده شده است که وقتی آنجا رفتید با دیدنش توی ذوقتان بخورد. تور فرانسه پر است از زیبایی و در ان نباید به پاریس اکتفا کرد. اما پاریس هم زیبایی های فراوانی دارد پس به فکر یک هتل خوب باشید.

پاریس، معروف ترین شهر گردشگری دنیا است و جاذبه های دیدنی بسیاری را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. با این وجود ، در صورتی که از پاریس بازدید می کنید، حتماً زمانی را برای قدم زدن در خیابان ها و محله های قدیمی شهر در نظر بگیرید، زیرا این تنها راه شناخت پاریس واقعی است.

خیلی ها به خاطر گرانی پاریس به این شهر زیبا سفر نمی کنند مگر اینکه بتوان هزینه های سفر را کم کرد؛ سفر به این شهر رویایی، یکی از خاطره انگیزترین سفرهای عمرتان می شود

آرزوی هر گردشگری است که عروس اروپا یعنی پاریس را ببیند. پاریس شهر هنر، نور، معماری و مد است. شهر زیبا و گران فرانسه. مدت هاست فرانسه در رده نخست بهترین مقصدهای مسافرتی جهان قرار گرفته، این کشور قدیمی در اروپا از جاذبه های طبیعی و تاریخی و حتی مصنوعی بی شماری برخوردار است که همه ساله گردشگران زیادی برای تماشای آنها به فرانسه سفر می کنند اما یکی از مهم ترین شهرهایی که در تاریخ اجتماعی، سیاسی و به ویژه ادبی فرانسه نقش مهمی ایفا می کند «پاریس» است که شاید نخستین هدف گردشگرانی است که وارد این کشور می شوند.

هتل های پاریس
هتل های پاریس

شهر پاریس اگرچه از جاذبه های فراوان برخوردار است اما تماشای بیشتر آنها برای گردشگران مقدور نیست و علت اصلی آن به غیر از گران بودن بلیت ورود به اماکن تفریحی، هتل های گران قیمت موجود در این شهر است به طوری که حتی اگر بخواهید از گورستان ۲۰۰ ساله پرلاشز بازدید کنید باید ۲۰ یورو بلیت ورودی بپردازید! اما مهم تر از بهای گران ورودی موزه ها و اماکن دیدنی، یافتن هتل ارزان قیمت در پاریس، کاری بسیار دشوار است و به همین خاطر بیشتر مسافران از آن صرف نظر کرده و ترجیح می دهند مدت زمانی کمتر را در این شهر سپری کنند اما آنچه در ادامه می آید فهرستی از اسامی و ویژگی های چند هتل ارزان قیمت ولی در عین حال مجهزی است که در نزدیکی معروف ترین جاذبه های شهر پاریس قرار داشته و با کمترین مبلغ، امکانات کاملی را در اختیار مسافران قرار می دهند تا اگر وارد این شهر زیبا شدید و بیشتر خواستید در کافه های گرم و راحتش قهوه فرانسوی بنوشید، خیالتان از بابت محل اقامت راحت باشد.
هتل نوتردام

هتل «نوتردام» پاریس در مرکز این شهر و در فاصله اندکی با کلیسای «نوتردام»، جزیره «سنت لوییس» رودخانه «سن» و چندین جاذبه گردشگری دیگر قرار دارد. ازجمله مزایای ویژه و برتر این هتل، جو و فضای بسیار آرامش بخش آن است که به ندرت می توان در دیگر هتل های پاریسی یافت. از سوی دیگر تمام اتاق های این هتل از امکانات و تجهیزات رفاهی مناسبی همچون حمام، دوش، تلویزیون و… برخوردار بوده و می توان آن را یکی از بهترین هتل های ارزان در پاریس برشمرد.قیمت این هتل از شبی ۹۰دلار می باشد.
هتل کوالیتی

یکی دیگر از هتل های ارزان شهر پاریس که مسافران می توانند با قیمتی کمتر از شبی ۱۰۰ دلار اتاق در آن رزرو کنند، «هتل کوالیتی اورلئانز» است. ای هتل در امتداد رود «سن» قرار گرفته و چند جاذبه گردشگری مهم شهر نیز در نزدیکی آن قرار دارند. ازجمله امکانات که مسافران می توانند با پرداخت هزینه ای کمتر از ۱۰۰ یورو از آنها بهره ببرند می توان به دسترسی به اینترنت وایرلس، سیستم تهیه هوای مطبوع، تلویزیون های ما هواره ای، تلفن و تجهیزات خانگی اشاره کرد. دیگر امکانات این هتل مرکز درمانی و اتاق های ملاقات آن است.
هتل سه جوجه

این هتل اگرچه فضای محدود و کوچکی دارد اما در عین حال بسیار مدرن و پاکیزه بوده و همخوانی کاملی نیز با قیمت ها و هزینه های دریافتی خود دارد. ویژگی منحصر به فرد آن موقعیت و مکان هتل است که دقیقا در وسط «سالن اوپرا» و «مولن روژ» قرار گرفته است. کارکنان این هتل علاوه بر آنکه با رویی گشاده از میهمانان خود پذیرایی می کنند توانایی بالایی در صحبت به زبان انگلیسی داشته و مسافران بدون هیچ گونه اضطرابی قادر به برقراری ارتباط با آنها خواهند بود. میهمانان می توانند با پرداخت هزینه ای کمتر از ۱۰۰ دلار در روز از خدمات رفاهی کاملی همچون اتاق های مخصوص سیگاری ها، تهویه هوای مطبوع، سشوار، اینترنت بی سیم، تلویزیون کابلی و ماهواره ای دیگر لوازم ضروری سود ببرند.
هتل پرنس اوژن

این هتل به دلیل بهره مند بودن از پرسنل و کارکنانی مجرب و آماده برای ارایه هرگونه کمک به مسافران، از شهرت بالایی برخوردار است. نحوه پاسخگویی کارکنان این هتل به سوالات شهری مسافران به گونه ای است که می توان آن را به عنوان ارایه یک لیدر رایگان در هنگام رزرو اتاق برای مشتریان دانست. علاوه بر این ویژگی ها، شرایط ظاهری این هتل با اتاق های تمیز، مجلل و در عین حال کوچک جاذبه خاص دیگری نیز به آن داده است. این هتل در نزدیکی «ساختمان ملت» پاریس قرار دارد.
هتل بلامبراسیتی

اگرچه اتاق های این هتل از نما، امکانات و تجهیزات کاملا ابتدایی و معمولی برخوردارند اما به گفته برخی، قیمت میانگین شبی ۵۸ یورو برای آن، هیچ گونه توقعی را برای مسافران به وجود نخواهد آورد. این هتل در محله ای بسیار آرام قرار دارد و برخلاف شکل و ظاهر بسیار ساده و معمولی خود از کارمندان مجرب و کاملا آشنا به زبان برخوردار است.
هتل بین قاره ای

کوچک بودن این هتل خللی در محیط آرام و فضای آسایش بخش آن وارد نکرده است. اتاق های «هتل بین قاره ای» پاریس از دیوارهای آکوستیک برخوردار بوده و هر اتاق نیز دارای حمام، تهویه هوای مطبوع، تجهیزات گرمایشی، تلفن، تلویزیون ماهواره ای، دستگاه های قهوه و چای ساز و دیگر امکانات برخوردار است. فاصله ههتل با مرکز شهر نیز کمتر از ۱۰ دقیقه است.
هتل ولتر محله باستیل

این هتل کاملا جدید و با امکاناتی حرفه ای است. ازجمله امکاناتی که در این هتل ارایه می شود سیستم اینترنتی وای – فای است که تقریبا برای یک هتل ارزان قیمت در نظر گرفته نمی شود. این هتل به ایستگاه مترو «ولتر» و سالن اوپرای «گرند باستیل» نزدیک بوده و بخشی از رستوران های مهم پاریس نیز در مجاورت آن قرار دارند.
هتل الیزه

این هتل از موقعیتی بسیار عالی نسبت به دیگر هتل ها برخوردار است. بسیاری از جاذبه های فرهنگی موجود در شهر پاریس کاملا در نزدیکی و دسترسی این هلت قرار دارند. ازجمله این جاذبه های می توان به «برج ایفل» و «بندر مایوت» اشاره کرد. فروشگاه های معتبر شهر پاریس همچون «بهار»، «گالری لافایت» و «قلب مقدس» نیز به این هتل نزدیکند. علاوه بر تمام این ویژگی ها می توان به اتاق های بزرگ و پاکیزه و پرسنلی مجرب نام برد که تمام نیازهای مرتبط با یک هتل مناسب را در اختیار مشتریان قرار می دهند.
هتل مونپارناس

تمام اتاق های هتل «مونپارانس» زیبا و آراسته به بهترین امکانات زینتی است به گونه ای که مسافران هیچ گاه وجود چنین تجهیزاتی را در یک هتل ارزان قیمت باور نخواهند کرد. «برج ایفل» ازجمله جاذبه هایی است که در فاصله ای نزدیک به هتل قرار دارد. نزدیک بودن ایستگاه مترو به هتل، این فرصت را در اختیار مسافران قرار داده تا با سهولت فراوان به تمام نقاط پاریس مسافرت کنند. پرسنلی مجرب و مسلط به زبان انگلیسی نیز از دیگر ویژگی های «هتل مونپارناس» محسوب می شود. رستوران ها و کافی شاپ های متعددی که در نزدیکی هتل قرار دارند، فضای مناسبی برای اجتماع مسافران و میهمانان به وجود می آورند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا