Header ad

بهترین رستوران های جهان کدام‌اند؟

بهترین رستوران های دنیا

پارس توریسم؛ رستوران‌ها همیشه  برای بسیاری از مردم جذاب است. در سفر ها نیز بسیاری از مردم سعی می‌کنند غذاهای حداقل یکی از رستوران‌های معروف و مشهور جایی که به آن سفر کردند را تجربه کنند. در این یاداشت سعی کردیم چند رستوران که جزء محبوب‌ترین و بهترین رستوران‌های جهان هستند را به شما معرفی کنیم تا اگر روزی گذرتان به این کشورها افتاد حتما از غذا خوردن در این رستوران‌ها لذت ببرید.

 

رستوران اوستیریا فرانسسکانا
بهترین رستوران های دنیارستوران اوستیریا فرانسسکانا در شهر مودنای ایتالیا قرار دارد. ایتالیا هم که در همه جهان به غذاهای فوق‌العاده خوشمزه‌اش معروف است. این رستوران دارای دکوری بسیار زیباست که شما را در بدو ورود غرق در خود می‌کند. البته هزینه یک وعده غذا در این رستوران بسیار گران است ولی با وجود سرآشپز فوق العاده‌ای که غذاهای شما را آماده می‌کند صرف یک وعده غذا در این رستوران ارزش هزینه کردن دارد.

رستوران دینر بای هستون بلومنتال

این رستوران در کشور انگلیس قرار دارد و در چند آمار نیز رتبه پنجم از میان بهترین رستوران‌های دنیا را به دست آورده است. جالب است بدانید سرآشپز این رستوران از دستورالعمل‌های پخت غذاها در قرن ۱۷ و ۱۸ الهام می‌گیرد  و با این کار خود غذاهای قدیمی و تاریخ را برای مشتریان بازآفرینی می‌کند. جدا از غذاها انواع دسرها و شیرینی‌های این رستوران نیز بسیار خوشمزه هستند اگر روزی گذرتان به این رستوران افتاد حتما غذای جگر سیاه مرغ با دسر گوشت را امتحان کنید.

رستوران آرزاک

بهترین غذاهای دنیا

رستوران آرزاک یکی از رستوران‌های کشور اسپانیا است. جالب است بدانید این رستوران را یکی پدر و دختر اداره می‌کنند. این رستوران بسیار دنج است. سیاست صاحبان رستوران برای اداره آن ترکیم طعم‌های قدیمی با مدرن است. اگر به اسپانیا سفر کرده‌اید و به دنبال یک رستوران خاص می‌گردید حتما به این گزینه فکر کنید.

رستوران نوما 

بهترین غذاهای دنیا

رستوران نوما را به جرئت می‌توان بهترین رستوران دنیا دانست. نوما در شهر کپنهاگ کشور دانمارک قرار دارد. بسیاری از مقامات  و بسیاری از افراد مشهور و سرشناس کشورهای مختلف برای خوردن یک وعده غذایی به این رستوران می‌آیند. بدیهی است که نوما رستوران بسیار گران قیمتی است. اگر گذرتان به دانمارک افتاد سعی کنید حتما سری به این رستوران بزنید.

رستوران آلینیا

بهترین غذاهای دنیا

آخرین رستوران محبوبی که در این یاداشت به شما معرفی خواهد شد رستوران آلینیا است که در ایالات متحده آمریکا در شیکاگو قرار دارد. همه چیز این رستوران بسیار مدرن و عجیب است.و بسیاری درباره آن می‌گویند الینیا رستورانی است که در حال حاضر نمونه آن کم است و در آینده مانند آن زیاد خواهیم دید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا