Header ad

با ۵رستوران عجیب در جهان آشنا شوید

عجیب ترین رستوران های دنیا

غذا و رستوران همیشه یکی از مواردی است که مردم توجه زیادی به آن نشان می‎دهند در واقع در میان مردم تعداد کمی هستند که دوست ندارند خوشمزه‎ترین و یا عجیب‎ترین طعم‎ها را بچشند. پارس توریسم  در این یاداشت به معرفی ۵ رستوران عجیب در جهان پرداخته است که به واسطه همین عجیب بودن نام و آوازه زیادی به دست آورده‎اند. در ادامه با این یاداشت همراه باشید.

رستوران آدمخوار/ ژاپن

نترسید در این رستوران کسی به قصد خوردن به شما حمله نمی‎کند. اسم آدمخوار به‎این‎علت روی این رستوران گذاشته شده است که غذاهای آن به شکل اعضای بدن انسان‎ها است. جالب است بدانید این شبیه‎سازی تا جایی ادامه پیدا کرده است که مشتریان هنگام سرو غذا انگار واقعا یکی از اعضای بدن را میخورند و خون هم جاری می‎شود. اگر توهمات آدمخواری ندارید یا حداقل یک بار چنین فیلم هایی ندیده‎اید و چنین داستان‎هایی نخوانده‎اید این رستوران ژاپنی را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

رستوران آدمخوار

کافه باربی/ تایوان

یک کافه که دکور آن بر اساس عروسک‎های باربی ساخته شده و یک مکان رویایی برای عاشقان این عروسک است. جالب است بدانید این کافه از کارخانه سازنده محصولات باربی مجوز دارد. دکور کافه کاملا به رنگ صورتی است و حتی پیشخدمت ها لباس باربی می‌‎پوشند.

کافه باربی

رستوران زندان جزیره شیطان / چین

محیط این رستوران مانند محیط زندان‎های چین طراحی شده است و ترس و وحشت و شاید هیجان مجرم بودن را به شما منتقل خواهد کرد. حتی ممکن است در رستوران زندان جزیره شیطان دست و پای شما را با زنجیر ببندند. لباس کارکنان این رستوران مشکی و سفید است.

رستوران زندان جزیره شیطان

رستوران گریل حمله قلبی/لاسوگاس

علت این نامگذاری به این خاطر است که این رستوران رستورانی با غذاهای ناسالم است. ناسالم از این جهت که همبرگرهایی با ۱۰هزار کالری در این رستوران سرو می‎شود. جالب است بدانید موسس این رستوران همیشه کیسه‎ای خاکستر با خود حمل می‎کند که خاکستر فردی است که در این رستوران سکته قلبی کرده است. لباس  گارسون های این رستوران لباس پرستاران است.

رستوران گریل حمله قلبی

رستوران توالت مدرن/ هنگ کنگ

این رستوران همانطور که از نامش پیداست دارای دکور و ظروفی شبیه به توالت است. این رستوران که در هنگ کنگ قرار دارد مورد توجه و علاقه  کسانی قرار گرفته است که  از آزار خود خوششان می‎آید. آنها خود را مجبور می‎کنند غذای  خود را در ظرف نفرت‎انگیز  بخورند.

رستوران توالت مدرن

منبع

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا