Header ad

با عکس های مسافرتمان چه کنیم

با عکس های مسافرتمان چه کنیم

بعد از سفر اگر اهل عکاسی باشید یا نه، فرق ندارد. احتمالا با چندین رم و حافظه داخلی پر از عکس هایی مواجه هستید که با گوشی و یا دوربین دی اس ال ار خود گرفته اید. اما بعد از یک استراحت کوتاه یا خواب شیرین بعد از رسیدن به خانه ، احتمالا به سراغ عکس هایتان خواهید رفت. بعضی خراب شده اند و بعضی را هم همان موقع در طول سفر به صورت داغ بر روی ایسنتاگرامتان گذاشته اید تا دوستانات غبطه بخورند. اما بعضی از عکس ها بسیار زیبا شده اند و فراتر از یک عکس شخصی که خودتان داخلش هستید، به یک عکس زیبا و دیدنی از مناطق گردشگری جهان تبدیل شده اند.

احتمالا شما هم به این فکر می کنید که حالا باید با این عکس ها که از معدود نمودهای فیزیکی این سفری که اینقد ربرایتان آب خورده است، مانده اند چه کنید. ما در این مطلب چند پیشنهاد دراین باره برای شما خواهیم داشت . با ما همراه باشید:

با عکس های مسافرتمان چه کنیم
با عکس های مسافرتمان چه کنیم

یکی از گزینه های پیش رویتان گرفتن پرینت از آنها و یا چاپشان بر روی تخته شاسی است تا به صورت قاب هایی کوچک یا بزرگ بر روی دیوارتان زینت بخش اتاقتان باشد.

راه دیگر اینست که کتابچه ای از آنها تهیه کنید و برای همیشه داشته باشید.

راه های خلاقانه تری هم هست. مثلا میتوانید نقشه جایی که رفته اید را به صورت خام چاپ کنید و عکسهای مختلفتان را مطابق با آن ببرید و سر هم کنید.

اما راه های دیگری هم وجود دارد. راه های جذاب تری که عکس هایتان را افراد بیشتری ببینند و حظ ببرند. سایت هایی در اینترنت هستند که مخصوص به اشتراک گذاشتن عکس ها اما جدی تر از فیس بوک و اینستاگرام هستند. سایت هایی هستند که یا به شما پول می دهند و عکس هایتان را می گیرند. بعضی رایگان این کار را انجام می دهند و بعضی حتی بهتر از همه اینها، عکس های شما را می فروشند. بعضی از عکس ها میتواند میلیون ها بیارزد و با فروششان نه تنها هزینه سفرتان در می آید که انگیزه و لذتی دلچسب به شما می دهد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا