Header ad

 با بهترین کافه‎های جهان آشنا شوید

کافه نشینی رسمی است که حداقل در قرن اخیر یکی از محبوب‌ترین رسم‌های عده‌ای از مردم بوده است. همچنین کافه‌ها همیشه محفل نویسندگان و هنرمندان مطرح دنیا بوده است. در این یاداشت سعی کردیم محبوب‌ترین کافه‌های دنیا را به ما معرفی کنیم با  پارس توریسم آشنا شوید.

Sant’ Eustachio II/ اوستاچیویی/ رم

کافه اوستاچیویی در رم قرار دارد. این کافه به اسپرسوهایش معروف است.این کافه که در سال ۱۹۳۸ افتتاح شده است در تمام این سال‌ها حتی یک بار آدرس خود را عوض نکرده و هنوز در همان جای قبلی در رم می‌توانید آن را پیدا کنید. بیشتر اوقات این کافه آنقدر شلوغ می‌شود که نمی‌توان جایی برای نشستن پیدا کرد.

کافه کافئین/ انگلستان

کافه کافئین یکی از محبوب‌ترین کافه‌ها در انگلستان است. این کافه فرهنگ قهوه استرلیا را وارد انگلستان کرده است. درواقع به این علت که مردم انگلستان چایی را به قهوه ترجیح می‌دهند می‌توان نقش کافه کافئین را در ترویج قهوه بالا دانست.

کافه فالکو/ مونترال

در قلب شهر مونترال یک کافه زیبا با چیدمانی صنعتی قرار دارد که قهوه‌های فوق‌العاده و همچنین غذاهای ژاپنی  بسیار خوبی سرو می‌کند. شما با ورود به این کافه احساس می‌کنید در یک دنیای شگفت‌انگیز و مدرن پا گذاشته‌اید.

کافه بولگاری/ ژاپن

کافه بولگاری یکی از کافه‌های لاچری و شیک ژاپن است که در خیابان اوموته‌ساندو شهر توکیو قرار گرفته است. علت نام‌گذاری شاید به دلیل نزدیکی این کافه به فروشگاه ساعت و جواهرات بولگاری در توکیو باشد. کافه بولگاری را می‌توان یکی از محبوب‌ترین کافه‌های لاکچری جهان دانست.

کافه نیویورک/ بوداپست

کافه نیویورک را باید یکی از مشهورترین کافه‌ها و محل تجمع هنرمندان در قرن بیستم دانست. آدام تیانی به تازگی کافه نیویورک را ترمیم کرده و به محلی خیره کننده و رویایی برای گردشگران و توریستان بدل کرده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا