Header ad

اسکیلا؛ تجربه یک ماهیگری دلچسب

اسکیلا ایتالیا

تور ایتالیا بیشتر بازدید از مناطق تاریخی و بناهاییست که سال ها پیش به دست بشر ساخته شده اند. اما قرارگیری در کنار آب های فراوان در مناطق حنوبی به ویژه مدیترانه به این کشور موقعیتی بسیار ممتاز بخشیده است.

اسکیلا دهکده ایست در جنوب ایتالیا که یکی از مقاصد گردشگری مسافران و جهانگردانیست که به ایتالیا می روند. اسکیلا را به خاطر مناطق فوق العاده زیبایی که برای ماهیگری دارد میشناسند و به خصوص به آن  دسته از مسافران ایتالیا توصیه می کنند که به ماهیگری علاقه دارند.

اسکیلا در واقع دو بخش دارد. مرکز شهر آن پر است از بناهای تاریخی بسیار زیبا و دیدنی. خانه های بسیاری هم در این منطقه وجود دارند. اما در کنار دریا، قسمت ساحلی آن وجود دارد. این منطقه بخش اصلی مورد توجه مسافران است.

اگر به ایتالیا سفر کردید، برای یک‌ بار هم که شده از دهکده‌ی ماهیگیری و باستانی «اسکیلا» دیدن کنید. این شهرکوچک زیبا کوچک، در میان توریست‌ها از محبوبیت بالایی برخوردار است. اسکیلا به دو بخش عمده تقسیم می‌شود، یکی مرکز شهر که معماری‌های تاریخی در آن به چشم می‌خورد، و دیگری کنار آب و خط ساحلی که اغلب اوقات مملو از گردشگر است. در این خلیج، همچنین هتل‌ها، رستورانها و کافه‌های زیادی قرار دارند که همه‌ی امکانات مورد نیاز برای سپری کردن یک روز تعطیل و آرامش‌بخش را فراهم می‌کنند. آشپزهای محلی، غذاهای دریایی خوشمزه‌ای را طبخ می‌کنند که احتمالاً بهترین آن‌ها خوراک شمشیر ماهی است.

اسکیلا ایتالیا

اره ماهی

اسکیلا از میراث ماهیگیری خود متولد شده است و متخصص در گرفتن ماهی های شمشیرزنی (pesce spada) است. در بندر شما می توانید قایق های ماهیگیری را ببینید که در هنگام ماهیگیری شمشیرزنی به دریا می آیند؛ عروق های متمایز به نام پاسارل با برج های نگهبانی بلند که در آن یک چشم انداز می تواند ماهی را دنبال کند. اگر شما خوش شانس هستید، ممکن است شاهد ورود ناوگان خود به Scilla باشید. نقاشی های شمشیربازی را در اطراف شهر مشاهده خواهید کرد (حتی به عنوان یک ویژگی تزئینی نرده های شهر) و در ادبیات گردشگری محلی شما می توانید داستان های جالبی از تکنیک ها و سنت های ماهیگیری را بخوانید. شمشیر ماهی به طور طبیعی ظرف غذای اصلی رستوران های محلی است.

سفر و حمل و نقل

اسکیلا به راحتی بر روی خط راه آهن حرکت می کند که از جنوب ساحل تیرین ایتالیا به رجیو دی کالبرا سفر می کند. حتی بیشتر به راحتی، ایستگاه Scilla فقط چند متری از ساحل است، و آن را آسان برای رسیدن و کشف شهر توسط حمل و نقل عمومی (اگر چه این امر می تواند یک ایده خوب برای ترتیب آسانسور اگر شما در Chianalea اقامت و چمدان سنگین ) امکانات در ایستگاه محدود است، بنابراین می توانید پیش خرید بلیط هایی که برای مرحله بعدی سفر خود نیاز دارید را بدست آورید. با توجه به وب سایت Trenitalia، شما می توانید بلیط در Scilla در کافه Polifemo در Via Nazionale 63 و Imbesi Viaggi Via Umberto خریداری کنید.

جاده ساحلی SS18 از طریق Scilla درست در پشت حل و فصل عبور می کند؛ یک اتوبوس مدرن (Salerno – Reggio di Calabria A3) نزدیک با خروج Scilla عبور می کند.

در اطراف Scilla

مارینا
Scilla در ساحل بین Reggio di Calabria و Costa delli Dei (ساحل خدایان) واقع شده است و دارای یک سواحل دوست داشتنی با ساحل استراحتگاه هایی از جمله Tropea است. خط راه آهن باعث می شود ترکیب Scilla با مقصد تعطیلات در هر یک از این مسیر آسان باشد یا سفر وی به سیسیل از ویلا سن ژیوانی یا Reggio. در روز Tropea چندین قطار خدمات وجود دارد و سفر حدود یک ساعت و نیم طول می کشد (گاهی اوقات با تغییر در Rosarno)، در حالی که رجیو دی کالبرا فقط نیم ساعت است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا