Header ad

آبشار کبودوال

درست است که نام دیگر ایران را سرزمین آبشارهای به دین خود ساخته شده است و فاصله تا گردشگران رفته می گویند که این جایی است که شما می خواستم به، اما همه از آبشارها در استان از یک سو و آبشار Kaboodval علی آباد چالوس یک طرف بیشتر. ایران خزه آبشار آبشار نه تنها فقط، بلکه یک نمونه نادر در جهان است و همچنین، و آن را تنها آبشار در جهان، به خاطر سپردن تمام خزه. اگر این فیلم های هالیوودی می بینید مردم پس از یک پیاده روی طولانی در جنگل انبوه به یک آبشار بزرگ در پایین دره می رسند و هر بار که یک تاسف بگویم که من آرزو می کنم که آنها بودند، من باید بگویم که شما نمی اتلاف زمان.

آبشار کبودوال
آبشار کبودوال

چنین دیدگاهی از چند کیلومتر شما و کشور شما، و نگاه به جلو به روح پرماجرا از مال شما، اما کسانی که به دنبال ماجراجویی و آنها فقط می خواهند از مناظر زیبا برای لذت بردن، همچنین می توانید به توریستی از خود آبشار، چون آبشار Kaboodwal چهار کیلومتری جنوب روستای شهرستان علی آباد و ۵ کیلومتری جنوب شرقی اسلام آباد Fendereski بی گناه است و نیازی به راه رفتن بسیار خوب است. یکی از هیجان انگیز ترین بخش از این آبشار این است که می توان آن را با خیال راحت نوشیدن آب زلال و خنک آن را در احساس دهان خود و طبیعت طعم و مزه. همراه با کامپایلر به یکی از بهترین جاذبه های توریستی در استان گلستان به تماشا نشسته اند تصاویر.

Kaboodval آبشار واقع در ۵ کیلومتری جنوب شرقی روستای استان گلستان بی گناه Fendereski آباد است. [۱] در سمت جنوب شرقی آبادو روستای بی گناه در جنگل و دامنه کوه فاصله هارون از ۱۱ کیلومتر فاصله دارد.

ایران تنها آبشار خز Kaboodval است. شعبه است که در جنوب شرقی شهرستان علی آباد واقع شده است. و در آغاز از جاده است که در حال ساخته شده است یک سد بزرگ خاکی. Kaboodwal 11 کیلومتری جنوب آبشار در روستای علی آباد آباد بی گناه Fendereski تفرجگاه عمودی از شهرستان. آبشار جنوبی Kaboodval است که چشمه در اعماق جنگل های بارانی که درب در واقع تولید شده است تحت پوشش تشکیل شده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور اروپا